Böcek İlaçlama – Haşere Ve Kemirgen Kontrolü

İlaçlama

Yaşam alanlarımızın temiz, bakımlı ve kullanılabilir olması günlük hayatta ihtiyaç duyduğumuz en önemli unsurlardandır. Nasıl ki temiz bir ortam insana huzur veriyorsa aynı şekilde davetsiz misafirlerin olmadığı bir ortam da aynı derecede insana huzur verecektir. Özellikle çocuklarımızın da bulunduğu ortamlarda mikrop dağılımına da yol açan bu irili ufaklı canlıları etrafımızda istemeyiz.

Adresimiz

Şeyhül İslam Ömer Lütfü Cd.

Atalay iş Merkezi No:27/28

Yalıkavak Bodrum MUĞLA

0507 078 4800

0553 313 4014

Özellikle yaz aylarına daha sık karşılaştığımız bu canlılarla mücadele, iç mekanlar için ilk bahar, yaz başlangıcı gibi ilaçlama yaptırmakla başlar. Bununla birlikte etrafımızdaki bahçenin de periyodik olarak ilaçlanması haşere mücadelesinde önemlidir.

İlaçlama yaptırılacakken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi kullanılacak olan ilaçların Sağlık Bakanlığından onaylı olamasıdır. Bir diğer husus ise ilaçlamayı yapacak kişilerin profesyonel olarak eğitim almış sertifikalı kişiler olmasıdır.  Bunlara ek  olarak kullanılacak ilaçların canlı türüne özgü seçilmesi gerekliliğidir. Yanlış ilaç kullanımı sorunlarınızı çözmeyeceği gibi bazı böcek türlerinin ortamda aniden çoğalmasına neden olabilir. Böyle bir durumda harcanacak zaman ve para daha fazla olacaktır.

Fare gibi kemirgen hayvanların kontrolü için ise sadece bulunduğunuz ortamın ilaçlanması yetmeyecektir. Bu gibi durumlar için hem canlının ev veya iş yerinize giriş yaptığı  yerler belirlenmeli hem de bu hayvanların çekici bulacağı ilaçlı besinler periyodik olarak iç ve dış mekanda tutulmalı ve durumu sürekli olarak takip edilmelidir.

Ayrıca bu gibi canlıların ve bazı böcek türlerinin etrafta bulunan besi niteliği taşıyan maddeler için yaşam alanlarımıza geldiği unutulmamalı ve etrafta açık bir şekilde bu besin kaynakları bırakılmamalıdır.

Bodrum Çözüm İlaçlama olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ve sertifikalı uzman personelimizle sizlere güvenilir, garantili ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Haşere ve kemirgen kontrolü konusunda her zaman sizlere hizmet vermeye hazırız. Daha detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

05070784800
Konuşmayı Balatın
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?