Koku Kontrolü

Bodrum Çözüm İlaçlama olarak, 60 yılı aşkın süredir koku kontrol (koku giderimi) teknolojisi üzerinde çalışmakta olan ve bu alanda dünya lideri konumundaki SurcoTech ve AIRSCENT® International firmasının ürünleriye kötü koku giderimi konusunda etkin ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Endüstriyel ve evsel nitelikli her türlü koku problemine çözüm amacıyla kullanılan kötü koku gidericiler, maskeleme yapmayan veya bir kokunun diğeriyle yer değiştirmesine yönelik parfümleme ürünleri değildir. Tam anlamıyla kötü koku moleküllerini parçalayarak yok etmeye yöneliktir.

Adresimiz

Şeyhül İslam Ömer Lütfü Cd.

Atalay iş Merkezi No:27/28

Yalıkavak Bodrum MUĞLA

0507 078 4800

0553 313 4014

Efektif Mikroorganizma Etkisi

Efektif Mikroorganizma, yaklaşık 150 ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır. 13 ülkede ise Efektif Mikroorganizma kullanımı yasalarla devlet politikası olarak benimsenmiştir. PROMILIEU POND’ u piyasada mevcut alan bakterilerden ayıran en büyük özelliği hem aerobik hem de anaerobik koşullarda etkin olmasıdır. PROMILIEU POND, organik maddelerin fermentasyon yoluyla parçalanmasını teşvik eder.  Bunun neticesinde:
Yağ tutucuların temizlenme süresini 4 -5 katına çıkartır. Giderler, yağ tutucular vs. noktalarda biriken yağları biyolojik olarak indirger. Uzun vadede bu noktalarda ve atıksu borularındaki tıkanma sorunlarına çözüm sağlar. Terfi istasyonlarında biriken yağları yumuşatır, biyolojik olarak parçalar. Pompaların tıkanmasını ve sıkışmasını engeller.

Koku yapan gazlar yerine, antioksidan maddeler, mineraller, vitaminler, biyolojik aktif maddeler içerir ki, buınlar su havzalarında ekolojik yaşamı destekler toprakta ise bitkiler için yararlıdır. 

Mikroorganizmaları doğadaki kimyasal maddeleri (pestisit kalıntıları ve diğer zararlı kimyasal maddeler) parçalar, zararsız hale getirir.

Hayvan barınaklarında daha hijyen koşullar oluşturur ve rahatsız edici gazlar olmadığından hayvanların rahat nefes almalarını
ve patojenlerden arınmış bir ortamda yaşamalarını sağlar. Mastitis vakalarını yok denecek düzeye indirir.

Çöplüklerin kokudan ve sinekten arınmasını ve organik çöplerin kısa sürede kompostlaşmasını sağlar. Çöp süzüntü sularını
çevreye zararsız hale getirir.

Dibinde zamanla organik kaynaklı çamur birikmiş dere ve göllerin temizlenmesini sağlar, bu su havzalarından çevreye yayılan
kötü kokuları ortadan kaldırır.

Atıksu arıtma tesislerinde çıkış parametreleri, koku, çamur, KOİ, PH, BOİ, TOK, Yağ, gres vb. parametreler üzerinde olumlu etki
sağlar.

Bodrum Çözüm İlaçlama rahatsız olduğunuz tüm kokuları dünyaca kabul edilmiş ürünleriyle yok etmek üzere her zaman sizlere yardıma hazır. Tüm koku kontrolü ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

05070784800
Konuşmayı Balatın
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?