Sıkça Sorulan Sorular

Adresimiz

Şeyhül İslam Ömer Lütfü Cd.

Atalay iş Merkezi No:27/28

Yalıkavak Bodrum MUĞLA

0507 078 4800

0553 313 4014

Haşere ilaçlama nedir?

Haşere ilaçlama doğa üzerinde bulunan haşerelerden çevreye yayılmakta olan mikrop bakteri ve virüslere karşı verilen mücadelenin genel adıdır.

Haşere ilaçlama ne için yapılır?

Haşere ilaçlama insanların günlük yaşam ortamlarında karşılaşabileceği haşere ve kemirgenlerin yaydığı hastalıklara karşı mücadele amacı ile yapılır.

Haşerelerin zararları nelerdir?

Haşereler insanların sağlığına zarar verecek hatta ölümcül sonuçlar doğurabilecek bakteri ve virüsleri taşımaktadır. Haşereler veba, hantavirüs, ve gastoenteritis gibi birçok hastalık taşırlar.

Haşere ilaçlama sağlıklı mıdır?

Haşere ilaçlamada kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup kreş, ev, işyerleri, toplu taşıma araçları gibi yerlerde gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Haşere ilaçlamada profesyonellik neden önemlidir?

İlaçlama sektöründe yüzlerce farklı haşere ve kemirgenle mücadele verilmektedir. Her böcek ve kemirgen için yapılacak uygulama birbirinden farklı olmaktadır. Profesyonellik burada devreye girmektedir.

Herkes ilaçlama yapabilir mi?

Haşere ilaçlama tek başına yapılamaz. Haşere ilaçlama yapacak personelin mesul müdür belgesi ve biyosidal ürün uygulayıcı belgeleri olması gerekmektedir. Bu belgeler haşere ilaçlama yapacak personelin eğitimli ve işini artık güvenle yapacağı anlamına gelir.

Bodrum Çözüm İlaçlama hangi bölgelerde ilaçlama uygulaması yapar?

Tüm Bodrum yarımadasında hizmet etmekteyiz.

Bodrum Çözüm İlaçlama hangi ilaçlama yöntemlerini kullanıyor?

Bodrum Çözüm İlaçlama olarak; Jel yem uygulaması, ulv, pülverizatör uygulama, zehirli yem istasyonu, jel monitörleri, karasinek cihaz kurulumu, fümigasyon gibi yöntemleri kullanmaktayız

05070784800
Konuşmayı Balatın
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?